| Zado a întrebat:

Am o aplicatie pe telefon care imi masoara kcal care le pierd pe fiecare zi, in tottal am pierdut 1.727 kcal. Asta cat ar insemna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 2 meniuri de la KFC.

cu aproximatie 7000 kcal arse inseamna cam un 1kg ars

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

17 270 de cal.

| CuriousStuff a răspuns:

Inseamna 7.225.768 de jouli
Nu inteleg intrebarea.

| LDCCristi a răspuns:

Un hamburger, o cola si o portie de cartofi prajiti laughing

| FanulMeu a răspuns:

Aproximativ 200 g pierdute +-
Dar nu iti face griji cu ce mananci intr-o zi nu se observa, app ce ai facut in ziua aia de ai pierdut 1700 kcal?