| Rusupaul1991 a întrebat:

Am o cangrena vasculara de 3 luni! Am crezut ca imi trece dar nimic, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu am auzit si nici gasit informatii despre ceea ce numesti tu cangrena vasculara...
daca ar fi gangrena asa cum spui aceasta nu se vindeca!
trebuia sa mergi la un medic, nu suntem medici aici si nici de am fi, nu te poate nimeni consulta de la distanta

| johnnny123 a răspuns:

Hai că ne-ai disperat cu venele și arterele tale.
Ai de gând să mergi vreodată la un doctor, sau doar vei continua să postezi pe TPU "diagnosticele" pe care ți le pui tu singur?