Întrebare recomandată | katerina025 a întrebat:

Am o cicatrice la spranceana in urma unei taieturi si este din decembrie anul asta pana acum intr-o parte mia crescut par dar in alta nu, stie cineva daca va mai creste tot parul la loc? Va rog mult sa imi spuneti si mie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| crytical a răspuns:

Mie nu mi-a crescut dar se vede destul de smecher.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Incearca sa aplici ulei de ricin in fiecare seara

| OoBunnyoO a răspuns:

Depinde de puterea de regenerare a pielii tale si cat de adanca a fost rana.
Insa pana atunci poti folosi un creion pentru conturarea sprancenelor.

| BeckhamRZM a răspuns:

Poți să acoperi, în timp probabil că va crește. Depinde!