| GEORGEL2012 a întrebat:

Am o intrebare: Am o vecina aici, care a fost 4 luni in Grecia cu prietenul si nu stiu ce a facut dar cand s-a intors acasa am observat ca tuseste urat tare, si miroase super urat, a om bolnav... oare sa fie bolnava?
fata nu cred ca a muncit cinstit acolo....am primit-o la mine in casa sa stea pe net si parca acum si pe mine ma doare un pic gatul.
ce poate avea?
dar tuseste, tuseste...n-am mai vazut asa ceva!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Raniia a răspuns:

Daca tuseste atat de rau convinge-o sa mearga la medic pentru confirmarea unui diagnostic.Pentru linistea ta evita contactul cu persoanele bolnave!

1 răspuns:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Cine ştie ce are.
Dacă nu va merge la un control medical nici nu vei afla.
E posibil să fie şi din cauza ţigărilor în cazul în care fumează sau poate a contactat un virus din Grecia.
Pa-pa.