| anonim_4396 a întrebat:

Daca folosesti o crema impotriva vergeturilor ea te va ajuta sa slabesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu!

| thalyslly a răspuns:

Cea ai buna crema de vergeturi e cea pe care o faci tu.
iei o crema banala si o amesteci cu vit a si e fiole de la farmacie

| myiau a răspuns:

Nu. vergeturiile sunt rupturi ale pielii, lasa urme urata. crema te va ajuta sa nu mai apara. insa ca sa dispara doar prin operatie estetica si atunci doar in proportie de 80%happy asa ca incearca sa te dai cu crema de celulita, pentru ca are un efect benefic.,( am aflat de la un medic si eu asta?