| Pamerise a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata...
Mi-am bagat degetul in vagin...nu mult, doar o data si de la un timp am dureri in vagin. Si doare rau.
Ce credeti ca ar putea fi? Nu faceti misto

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Probabil ai lezat himenul, dar asta nu cred sa te deranjeze, ca daca te interesa nu mai bagai degetul in vagin.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate nu e ceva grav incat sa mergi la ginecoloc, pot fi doar niste dureri temporare daca esti virgina.

| DaniTDCI a răspuns:

Ti-as recomanda sa nu mai incerci asa ceva daca esti virgina, durerea va disparea curand

| IIIshaneIII a răspuns:

Trebuie să folosești un vibtaror. Dildau sau cum vrei să ai zici, doar așa te vei simți satisfăcută

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Ai ramas gravida...nu mult, doar odata?

| Rorry a răspuns:

Ai unghii mari? poate te-ai zgariat...