| Alyn4U a întrebat:

Am o intrebare URGENTA! Acum 2-3 zile in clasa, un baiat a inceput sa arunce cu hartii, a vrut sa i-mi arunce in cap, dar am vazut in ultima clipa si m-am ferit exact la timp, dar m-am ferit foarte brusc! Dupa ce m-am ferit m-a durut in jur de 5 minute capul si gatul in partea dreapta, dupa care nu ma mai durut pana in ziua de azi, dar acum vine problema. Osul de deasupra urechii pare sa fie putin deplasat in spate :S, nu ma doare absolut de loc, dar simt ca osul de deasupra urechii drepte s-a dat putin in spate si nu mi se pare pentru ca am intrebat cateva persoane si mi-au spus ca e mai umflata zona aia, dar eu simt ca e os! Daca am deplasare va trebui sa ma operez chiar daca momentan nu ma jeneaza cu nimic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 5Cx a răspuns:

Nu cred ca este nevoie de operatie, iti sugerez sa consulti un medic.

| LaviniaAC a răspuns:

Posibil sa fi fost asa de ceva vreme si tu abia acum sa il fi observat. Daca nu te deranjeaza as zice ca nu ai nimic.

| Alyn4U explică:

Doar 1 raspuns? Uite ce se intampla daca pui intrebarea la categoria corecta si nu la cele populare. Nu-ti raspunde nimeni oh go on