| lerux a întrebat:

Am o nelamurire cu apendicita..am avut meci la fotbal si la un moment dat cand am dat in minge a inceput sa ma doara piciorul sus la inghinali(mai patisem asta cu cateva zile in urma dar nu mi-a trecut durerea)..acuma am aceeasi durere la inghinali cred..de la picior de unde se imbina piciorul cu bazinul pana la coapsa. vreau sa mentionez ca pot sa stau ghemuit sa ma aplec iar daca ma tin strans in locul ala nu mai am nici o problema.ii apendicita sau o simpla intindere?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sniper2998 a răspuns:

Intindere... daca era apendicita cand te ghemuiai era o mare durere, dar poate fii si altceva... mananca bine si dormi minim 1 ora maxim 5 ore pe zihappy o sa dispara durereahappyhappy