| RoxanaGhost a întrebat:

Am o problema.De duminica dimineata mi se zbate pleoapa de jos a ochiului drept...Nu stiu ce sa fac si azi toata ziua mi se zbatea...De la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Lipsa de calciu. Ia niste calciu, eventual mananca niste produse lactate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa de calciu, vitamine, fier, etc si oboseala, vant toti acesti factori au influente, ia niste calciu, fereste-te de curent si odihneste-te!

| Abrudan_Andrei_2001 a răspuns:

Oboseala ochilor, stand mult in fata calculatorului sau a televizorului.

| Maryaaaaa a răspuns:

Hey. Eu din cate stiu, ochiul se zbate din cauza lipsei vitaminei A din corp. Consulta un medic oftalmolog. Succes

| andrewjr14 a răspuns:

Poate...
Din cauza ca vintul ti-a suflat in ochi, mi s-a intamplat si mie, picura-ti niste picaturi in ochi si totul va fi bine )