| aLeEmo a întrebat:

Am o problema, eu ma culc pe la 21:30-22:30 si dor foarte bien dar in fiecare noapte ma trezesc ca mie frig ( ma trezesc fara vreo patura pe mine crying) cum fac sa nu ma mai trezesc, dimineata moor de somn din cauza asta straight face fundita! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca ai patul langa perete bagati patura intre pat si perete (o parte din ea si apoi impingi patul la perete sa prinda si patura) si asa nu mai trebuie sa ai probleme cu ea.

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai la un moment dat ti-e prea cald si atunci te dezvelesti fara sa-ti dai seama. Fa un dus inainte de culcare si nu te infofoli prea tare, ca sa nu arunci iar toate paturile de pe tine. A da, si ultima masa cu cel putin 3 ore inainte de culcare, fara ciocolata, cafea si alte prostii care sa te agite.

| DestinyDD a răspuns:

Cati ani ai?

| Bianca_7577 a răspuns:

hee hee incearca sa te acoperi cu o patura mai mare.si inainde de a te culca nu mai consuma asa multe dulciuri sau alte prostii, poate de asta te agiti in timpu somnului big grin cateva fructe ar fi ok, sper sa mearga, succes