| fatmatosun a întrebat:

Am o problema.
Mă duc la baie prea des mult prea des.
Nu consum lichide multe.
Și nu știu de ce.Am fost la medic mi-a dat antibiotic dar degeaba.
Deci nu mă ustura sau doare când urinez.
Și dacă îmi vine să fac, trebuie sa o fac pentru că nu mă pot tine.
Este foarte deranjant pentru mine aceasta problema. Noaptea, la munca, acasă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna seara! Din păcate, exact cu aceeași problema mă confrunt și eu și sunt șocat de ce mi se întâmplă și sper sa ne ajute bunul Dumnezeu și pe tine și pe mine, să scăpăm de această problema care ne chinuie.Hai cu vindecarea, nici nu știu ce să mai zic.Sunt abătut, sper sa fie bine, cât de repede posibil.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci consuma multe lichide si vezi cum e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la alt medic si fa-ti analizele din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o prostatita, cred. Fa o ecografie abdominala. Costa 60 de lei.
Remediul ar fi ceaiul din pufulita cu flori mici.

| liliana77any a răspuns:

1. Nu sta in curent
2. Ia Urnal ajuta sunt niste pliculete speciale
3. Poarta mereu ceva usor cu maneca lunga si un maieu pe dedesubt, sa nu te ia frigul la maini si spate
4. Poarta panaloni lungi
Succes!