| Prietenoasa a întrebat:

Am o problema uriasa in luna iulie aveam 35 kg si acum mai inainte m- am cantarit si am 30 kg de ce am slabit atat am fost la bunici si ma asteptam sa ma ingras ca imi da multa mancare ce am? ajutati-ma va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Incearca sa mananci mai multe dulciuri si mancaruri mai grase, cartofi prajiti sau paste.

| ElenaSA a răspuns:

Poate ca ai fost mai activ, te-ai jucat si ai facut multa miscare si ai pierdut in greutate. Daca nu te supara ceva de ce iti faci griji?

| Cipri99 a răspuns:

Pai ce varsta ai?

| sur1p3r a răspuns:

Poate ai facut prea multa miscare, dar in orce caz trebuie sa te duci la un medic.