| toteu01 a întrebat:

Am o problema I don't want to see. Deci nu stiu ce am.ma doare burta si nu am pofta de mancare deloc.si daca mananc ceva ma doare burta si mai tare.Acum cteva zile am facut toxiinfectie alimentara si am varsat. oare are legatura cu astea

Ajutati`maa :! Si in plus pe zi mananc un fruct sau ceva de genu cina pe jumatate si ceva dulce din cand in cand.asta intr-o zi! 1 Si nu imi este foamne

Remedii ceva?

Fundaa+vot :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt urmarile toxiinfectiei alimentare. Nu ar terbui sa mananci dulciuri si nici fructe crude macar 10 zile din momentul vindecarii. Ar trebui sa mananci compot, supa de legume, branza de vaci facuta in casa, iaurt facut in casa din lapte proaspat, paine prajita, piept de pui fiert foarte bine, in general regim de crutare.

1 răspuns:
| AlexSM86 a răspuns:

In cazul in care nu te-ai operat d apendicita fugi la un control, nu strica.