| bunica a întrebat:

am o spondiloza cervicala, dar ma dor si ochii foarte tare.ma poate ajuta cineva? multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti lua ibuprofen sau coxtral pina ajungi la un medic. eu iau coxtral pentru coloana la 4 zile o tableta.

2 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Cit timp petreci la calculator?

| don_alex a răspuns:

Pentru orice problema medicala este potrivit sa consulti un medic specialist, si cu certitudine un set de analize medicale nu strica. Sfaturile babesti nu sunt recomandate. Diabetul de exemplu slabeste vederea. Dupa spusele Dl. Dr. Mircea Cinteza nu sunt oameni sanatosi, ci numai care nu se duc la doctor. Insa nu putem sa ne asteptam de la medici sa "citeasca" in trupul nostru, asa cum cititi d. voastra aici. Va doresc puterea de a va duce cu seninatate toate nemultumirile sufletesti sau trupesti, pana la adanci batranete.