| XcrimeXD a întrebat:

Am o umflatura mica aproape neobservavila pe penis si m-am intrebat daca este ceva in neregula putin diferita de restul culorii penisuluo?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| WhoAsk98 a răspuns:

E f grav am avut si eu si mi-au tăiat penisul, acum il am f mic

| XcrimeXD explică (pentru WhoAsk98):

Vorbesc serios!