| lazio9 a întrebat:

Am parul uscat mi-am facut o masca cu miere, ulei de masline si ulei de migdale pare matasos dar arata si mai despicat de ce? ce mi-ati recomoanda pentru parul uscat si degradat? multumesc anticipat,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cella a răspuns:

Bate doua oua spuma cu putina apa. Aplica aceasta masca pe parul umed, masand usor scalpul. Lasa sa actioneze timp de 10-15 minute, apoi spala parul cu un sampon delicat.

baftabatting eyelashes

| unCalutz a răspuns:

Exista sampoane pentru par uscat si degradat si sunt foarte bune(Clear, Garnier).