| Deny_Abuaritei_1997 a întrebat:

Am piciorul in ghips de la o entorsa, si ma doare. E normal?
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Entorsa la genunchi?
E normal sa te doara, ai timp sa-mi explici cum s-a intamplat? Te-a durut rau? Sunt foarte curios sa aflu happy

| BogdăneI a răspuns:

Buna!
E normal sa simti o durere. Un remediu ar putea fi, sa ti piciorul afectat mai sus decat planul corpului (de ex. pe o perna, o plapuma facuta sul ) pentru a facilita circulatia sangelui.
Insanatosire grabnica!