| Blonda382p a întrebat:

Am pierce si am baut o bere...ce patesc?
A si cu ce afecteaza fumul tigarii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Berea nu afecteaza cu nimic inelele de pe unde le ai.
Cat priveste fumul de tigara, afecteaza direct plamanii, asta este clar si dovedit, ca provoaca cancer pulmonar.

| aXy99 a răspuns:

Cu nimic.