| AdinaDenisia a întrebat:

Am primit azi un pui de cocker si nu este activ, cred ca are 3-4 saptamani,totul este in regula, doar ca nu este activ... vreo idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alfista_Yo_1980 a răspuns:

Nu poate fi activ, este prea mic si cand sunt asa mici..sufera dupa frati/parinti/automat au momente de tristete, mai da-i 4 5 zile trebuie sa se acomodeze cu noul camin, sa va miroasa sa va cunoasca, si daca nu incepe sa socializeze in 4-5 zile du-te la un medic, rasa lor este plina de energie, de optimism, sunt f jucausi si activi.
Nu uita de vaccinuri!

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Cine ti-a dat tie un pui de caine la varsta mai mica de 6 saptamani este un dobitoc. femelele la varsta aia inca sunt in procesul intarcarii puilor. ala nu este inca un pui independent de mama. este prea mic

| DeathLord93 a răspuns:

Poate e inca prea mic incearca sa ii dai o jucarie si sa te joci putin cu el

| AdinaDenisia explică:

Va multumesc pentru raspunsuri happy

| AdinaDenisia explică:

Si imi maraie.ii dau sa manance, l-am scos afara, bea apa dar maraie asa ca un fel de plans