| anonim_4396 a întrebat:

Am sanii moi sad De ce? Pentru ca mi-am introdus un deget in vagin, sau pentru ca nu fac aproape deloc sport?straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cat de tare e asta cu degetul... hahahaha. De unde le scoateti oameni buni?

| T0T a răspuns:

Da, sigur este pentru ca ti-ai introdus un deget in vagin. Face palm.

| KillMePlease a răspuns:

Bravo.

| Felys a răspuns:

Daca esti mai plinuta insemna ca ai mai multa grasime acolo si grasimea e mai moale, nu e ca muschiul, plus ca sanii nu sunt din os sa stea tepeni, e normal sa fie mai moi

| RobertMoon a răspuns:

Sanii trebuie sa fie moi ca doar nu sunt pectorali laughing, iar chestia cu degetu nu e prea ok.

| Latinmoon a răspuns:

Asa se intampla cand te iei dupa toti cretinii ajungi sa-i intreci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaa
Așa sunt sanii, moi!

Ii vrei tari, pune ti silicoase!

| EnvyU a răspuns:

Erau tari pana la un moment? si dupa au fost moi?laughing Daca ai prietene du-te cu ele in baie la scoala si pipaiele laughing stiu ca asta faceti voi fetele. Vezi cum sunt sanii lor in comparatie cu ai tai.

| Iunix a răspuns:

Da sânii pot fi moi din cauza degetului pe care l-ai introdus în vagin, dar acum depinde pe care deget l-ai introdus? laughing