| Ionut321123 a întrebat:

Am scolioza de cam 2 ani, am 17 ani (fac 18 pe 3 februarie) si pana acuma ma durea doar spatele din cauza scoliozei da ma obisnuisem cu durerea, da acuma ma doare de 2 luni si piciorul stang, cand nu stau in el nu ma doare, da cand merg parca ma dor oasele piciorului (nici nu prea pot sa-mi dau seama sigur daca ma doare osul sau muschiul, da e osul cred ca simt niste sageti prin os) dar cand stau mai mult in picioare ma doare mai mult calcaiul si daca stau pe varful piciorului nu ma mai doare. Ce ar putea fi? Din ce cauza ma doare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Cu asemenea probleme trebuie sa consulti un medic, nu-i de glume cu ele.