| pineapple a întrebat:

Am si eu o intrebare.Tocmai mi-am dat o a doua gaura in ureche si nu stiu daca am voie sa-mi spal parul in aceeasi zi.Este vreo problema?
Am cercel din argint in gaura respectiva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| lylo a răspuns:

Io cand mi-am dat mi-a zis aia ca nu trebuie sa ma spal km 3 zile... acum nu stiutu thinking

| PastilăBă a răspuns:

Nu`i nici o problema
poti sa te speli linistita, mai ales daca ai cercel de argintwinking

| Deyutzzzaa a răspuns:

Am si eu cateva intrebari
1)te-a durut?
2)eu am auzit ca nu trebuie sa iti dai gaura in ureche iarna ca nu se mai vindeca asa de repede.
As vrea si eu sa imi dau maine si nu stiu ce sa fac.