| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, am glicemia mica si cateodata ma simt cam slabit, daca beau o cafea sau un energizant sau ceva care contine cofeina, imi revin, daca mananc paine sau produse din paste fainoase am observat ca sunt si mai rau ca inainte, cum as putea sa imi mentin glicemia la un indice normal fara sa beau cafele si alte bauturi care au cofeina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristinutza07 a răspuns:

Stiu ca nimeni nu vrea asta dar daca faci o branula cu glucagol iti revii la normal pentru 2 luni, verisoara mea face la fel