| HalaMADRIDVivaCR7 a întrebat:

Am si eu o problema legata de penis. Am 15ani si mi-am decalotat preputul in stare fleasca pentru prima data acum 2saptamani, dar am o problema. La atingerea "capului" mai exact daca il frec simt o durere care ma irita. Este o boala sau e ceva normal din moment ce nu mi-am inceput viata sexuala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cts_Florin_1990 a răspuns:

Daca te gandesti, practic ai rupt pielea de pe penis, deci e putin logic sa te irite cand al freci... Daca problema persista recomand sa mergi la un medic, pentru un consult. Si incearca sa renunti la masturbare pentru un timp happy. Bafta