| Culturism69 a întrebat:

Am spatele plin de cosuri ( Baiat )
Da, am fost la Dermatolog, mi-a dat Zynerit dar e prea mare suprafata pentru Zynerit, m-am dat 1 luna dar fara rezultate.
M-am dus inapoi la Derma, a zis ca sa astept ca e varsta dar nah.
As vrea sa va intreb daca apa sarata e buna impotriva cosurilor de pe spate?
Intreb sa vad daca ma duc la stranduri cu apa sarata ( Praid, Sovata, etc.)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sparky34 a răspuns:

Incearca sa le tratezi cu zeama de lamaie.

3 răspunsuri:
| xVictor a răspuns:

Mane varul meu a dat cu otel si cu apa sarata. dar a pus sare pana nu s-a mai topit... si peste 2-3 saptamani i-a trrecut incearca
dari si pe google s-a vezi xD

| xVictor a răspuns:

A si inca ceva in fiecare seara cand te duci la somn sa te spele cineva pe spate cu un servetzel sau o carpa. vata. orice inmuiata in spirt. si dupa sa te invelesti repede big grin intr-o saptamana se vede rezultatul garantat

| LittleHobbitLover a răspuns:

Am avut aceeași problemă. Doctorița de la dermatologie mi-a dat Skinoren Gel (este pentru acnee- față, spate, mâini, de toatelaughing ). La mine a mers.
O zi bună!