| MalinaH a întrebat:

Am tenul uscat si sensibil si fac destul de usor alergii la creme iar acum cateva zile m-am facut pe fata cu o crema cu propolis si am facut alergie.Acum in fiecare zi dupa ce ma trezesc cam dupa o ora obrajii mi se inrosesc fara motiv si imi raman asa toata ziua si sta mi se intampla de cand m-am facut cu crema aceea cu propolis. Ce ar puta fii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| andreutza33 a răspuns:

Probabil crema aceea nu era f buna?

| andreutza33 a răspuns:

Probabil crema aceea nu era buna