| CrazyKiddd a întrebat:

Am tușit mai tare si s-a auzit un șuierat foarte puternic ca si cum mi-ar fi iesit aerul din plămâni.Ca atunci cand dezumflii un balon.CE A FOST?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mihaicelsfant a răspuns:

Cine stie cum ai tinut limba sau buzele laughing)) nu cred ca a fost nimica

| ivanhoe a răspuns:

Trebuie sa pleci voluntar in armata. A ajuns Putin cu armata in apropiere...