| Ionutszu a întrebat:

Am un gust amar in gura de la fiere, cum scap de el, e din ce in ce mai puternic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Ia un medicament care sa stimuleze functia biliaram de exemplu Colebil. Deasemenea fa un ceai de anghinare (e si el amar dar ajuta vezica biliara sa isi recapete functia), evita mancarurile grele si grase, iar daca incepi sa faci febra sau sa versi sa te duci la medic.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Fa un amestec de bicarbonat de sodiu cu apa calduta si bea când simti acel gust mereu! Bafta!