| CrazyKiddd a întrebat:

Am un umidificator Argo Hydro Digit. Oare pot sa pun ulei de eucalipt in apa din el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Nonameagain a răspuns:

Si apoi da foc uleiului.

| Gabriel_Dumitrescu_1994 a răspuns:

Poti pune ulei dar sa nu fie intr-o cantitate foarte mare pentru ca umidificatorul s-ar putea infunda.