| NeverTheLess a întrebat:

Am vazut astazi pe B1 emisiunea Tainele sanatatii si frumusetii ( emisiunea Luciei Bubulac ). Era vorba despre un sirop de slabit pe care il prezenta o D-na doctor numita Ana-Maria Niculescu ( cred ).
Intrebarea mea este daca stie cineva despre ce sirop este vorba si daca l-a folosit cineva. Este bun?
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Alexa,
este vorba de produsul Zuccari. Este un remediu excelent pentru:
-menopauza, anticonceptionale, orice dereglari hormonale
-stres
-insomnii
-obezitate-diabet
-celulita-fermitate si elasticitatea pielii
-pentru probleme de tiroida
-drenaj, purificare
-stimulare-gastro-intestinala-hemoroizi
Cu bune, Doina

2 răspunsuri:
| NeverTheLess explică:

@Anonim
Mii de multumiri happy

| twinkie a răspuns:

Cine stie sa scrie aici pentru ca si eu sunt interesat de aces sirop