| nikolettta a întrebat:

Am vazut in trecut o reclama la o pasta de dinti pentru gingii care ajuta la sanatatea gingiilor si prevenea cazutul dintilor din cauza paradontozei.
Imi puteti spune si mie pls despre ce pasta era vorba?
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Paradontax se numeste. Are 70% ingrendiente naturale, plante gen musetel si echinaceea. Are un gust ciudatel si fiind naturala nu face spuma. Este f buna dar la fel este si Lacalut Activ

6 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna Nikoletta pot sa te ajut in problema ta, in cazul ca vrei sa gasesti o solutie sanatoasa si anume exista citeva produse ce pot stopa procesul evolutiv, mentionez ca acestea se pot procura de la firma cu care eu colaborez de 10 ani si are deschise puncte de lucru in cele 6 orase principale din tara plus 2 in Bucuresti pentru detalii contact tiriboxi@gmail.com sau tel0765948501

| rapgirl123 a răspuns:

Parondodax :*

| Karinakari99 a răspuns:

E pasta de dinti Paradondax.

| GameMaster23 a răspuns:

Se numea?: parodontax sau colgate total.

| KaTtY a răspuns:

Parodontax

| zacusca16 a răspuns:

Parodontax