| Dariaa798 a întrebat:

Am virsta de 18 ani,toti imi zic ca sunt slaba ce pot face,maninc mult, am inceput sa fac exercitii dar mai tare slabesc poate ma ajutati si imi spuneti ce fel de exerciitii si ce as putea face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| lanadelsex a răspuns:

Du-te la sala si ei o sa-ti spuna exact ce exercitii trebuie sa faci ca sa iti dezvolti masa musculara.

| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Cate kg ai,ce inaltime? nu ai mentionat,e greu s-ati spun daca esti grasa sau slaba, in fine, mereu este bine sa fi slab, nu gras, sa stii ca multe se chinuie sa fie slabe.

| sabinabujor2 a răspuns:

Crede-ma, acum vreo doi ani tot plangeam ca sunt prea slaba si ca arat oribil, dar in ultima vreme am inceput sa ma ingras, desi mananc aceleasi lucruri ca inainte, si imi doresc sa nu ma fi ingrasat niciodata.Crede-ma,nu iti recomand sa te ingrasi.(dar eu am reusit cu 2 shaorme pe saptamana, dupa scoala, chipsuri si fara miscare)