| SERIALS a întrebat:

Am vomitat si a iesit ce-am mancat nu numai pe gura, dar si pe nas, deja de 2 ori patesc asa ceva, sa iasa si pe nas ce-am mancat. E normal asa ceva?
Specific ca am mancat mult si cand m-am spalat pe dinti, am vomitat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se intampla cand manaci mult.

| SERIALS explică:

Imi fac griji ma.

Răspuns utilizator avertizat