| delia27 a întrebat:

Aparatul white light chiar albeste dintii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| guardian18angel a răspuns:

Din toate review-urile prezentate pe internet, aparatul in sine nu prea merge, si in plus, ar putea sa-ti subtieze smaltul, plus alte multe chestii care-ar putea merge rau. E si scump.

Mai bine strangi ceva banuti si mergi la un dentist, iti faci un detartras, un periaj profesional si apoi o albire, oricare e recomandata de el, pentru a ramane si sanatosi dintii.

Asta-i cel mai buna metoda de a te pastra si frumoasa si sanatoasa pe termen lung happy