| maus12 a întrebat:

As avea nevoie de ceva medicamente pentru pofta de mancare, sunt pentru strabunica are 94 de ani nu mai are pofta de mancare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Nu ai de ce sa ii dai tu medicamente! Mai ales la varsta asta.

Ar trebui sa o consulte macar medicul de familie si sa ii recomande el un tratament. Sanatate!

| untu a răspuns:

Sa dai bunicii o felie de lamaie proaspata cu zahar sau o pastila de vitamina C (ASCOVIT C 200) pentru supt!

| RoxanaGhost a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa te adresezi unui medic.El va sti ce pastile sa-i dea, in functie de tensiune, sau alte probleme pe care le are, daca are.Multa sanatate. kiss