| mardeamor a întrebat:

As dori sa imi cumpar calciu si magneziu de la nutrilite amway(naturale) sunt din bucuresti cine stie unde se gaseste acest produs in ce zone? ca se zice ca nu se gaseste la farmacii dar unde? zona sigur stiti? mersi mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AlexSM86 a răspuns:

Amway e o companie exclusivista, gen avon, oriflame si poti cumpara produsele doar de la reprezentanti. Nu stiu despre amway, dar stiu pe cineva care e reprezentant Forever Living (tot gen amway) si stiu ca au si ei asa ceva si ca sunt de f buna calitate, am folosit si eu cateva produse d la ei. Daca vrei iti dau date de contact.

| don345ro a răspuns:

Vand cod magazin AMWAY 7182757 contra puncte
www.market.weebly.com
Recomanda mai departe daca se poate.Multumesc

| don345ro a răspuns:

Vand cod magazin AMWAY 7182757 contra puncte
www.market.weebly.com
Recomanda mai departe daca se poate.Multumesc .www.amway.ro