| Popescu_Mihai_1998_DPm7 a întrebat:

As dori si eu sa aud mai multe opinii in legatura cu sala de sport. Cand eram mai mic am fost la un doctor particular si mi a zis ca nu am voie sa fac sport de performanta fiindca am suflu sistolic dar e inregula daca ma duc la ora de sport( chiar e indicat), dar acum un an am fost la un doctor particular, mi a facut niste teste si mi a zis ca am suflu sistolic inocent si ca pot sa fac sport de performanta (fotball, basket ..etc). Eu as vrea sa cardio si sunt in dilema nu știu dacă sa ma duc sau nu

P.Nu fumez nu beau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| B3B3NI a răspuns:

Mai bine asculta doctorul, nu te risca.

| TbXingeras a răspuns:

Pai ce sport vrei sa faci?

| TbXingeras a răspuns:

Big like ca nu fumezi bv!