| RoseOfTheFire a întrebat:

As dori si eu sa mai ma ingras cateva kg si m-ar interesa cateva suplimente care favorizeaza cresterea apetitului.ce imi recomandati? Am 1.64, 45 kg, am 22 de ani. Am fost si la medicul nutritionist mi -a recomandat sa iau Apperin si Tonotil dar am avut ceva efecte in timpul in care luam, dupa ce m-am oprit am slabit la loc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Hm aici nu ar prea trebui sa asculti de sfaturile de la tpu.Ca fiecare isi da cu parrerea si ai putea sa ti-se faca rau.mai bine asculti de nutritionist, si ii spui simptomele pe care le ai poate gaseste un alt medicament

| Anonim1989077656477 a răspuns:

Pai,ai putea sa mergi iar si sa ii povestesti, sau ai putea sa asculti sfatul meu care nu stim daca iti face bine sau rau...ai putea manca gratar seara si sa mai adaugi paine in alimentatie