| anonim_4396 a întrebat:

As dori unde as putea merge la o sala in Braila?

Sunt cam plinut si as dori sa incep sa merg la sala pentru a slabi. m-am hotarat sa incep un stil de viata mai sanatos. as dori sa-mi recomandati si cam ce sa mananc, beau etc

De mult am vrut sa merg la sala dar e problema ca imi este rusine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AndreiBobo12 a răspuns:

Salut! Iti pot recomanda cu placere PowerGym. Este chiar in centru, in Piata mare.
Cat despre alimente iti pot spune doar ca este indicat sa consumi foarte multe fructe, atat pentru aportul de energie, cat si pentru a te ajuta sa slabesti. Nu este indicat sa consumi alimente bogate in carbohidrati! Cei de la sala iti vor indica un program pe care este bine sa il respecti indeaproape. Multa bafta!