| Denissuca23 a întrebat:

As vrea sa ma INGRAS, sunt foarte slaba va rog ajutati-ma ca sa fac ca sa ma ingrass?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Sa mananci de la KFC si de la McDonald's sau acasa sa mananci cartofi prajiti, dulciuri, dar nu in exces ca nu e sanatos. Mananca in general mancare cu hidrocarburi, si te vei ingrasa (ai grija sa te opresti la omomentdat sa nu te ingrasi prea tare) big grin

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miere de albine inaintea fiecarei mese.paste,struguri.

| angemon500 a răspuns:

Poti lua vitamine care iti dau pofta de mancare.

| ℓσяєภยş a răspuns:

Mananca fast food-uri si dulciuri, dar ai grija sa nu te ingrasi foarte tare.

| EchoDemon a răspuns:

Pai... eu zic sa nu mananci de la fastfood e nesanatoasa dar faci cum vrei. Incearca sa mananci mai mult pe zi.

| meowow a răspuns:

Mananca mancaruri cu foarte multe calorii, ia vitamine, etc.

| catalin1356742 a răspuns:

Mananca de mai multe ori pe zi