| Ana_7904 a întrebat:

Ati folosit cumva samponul antimatreata de la Thursday Plantation? e bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

Eu iti recomand samponul DanFree, e bun si impotriva matretii si impotriva ingrasarii parului. Il gasesti la farmacie si costa 30 lei. Eu il folosesc si are rezultate nemaipomenite.

2 răspunsuri:
| Andrei_Laurentiu_1987 a răspuns:

Acel sampon este pentru paduchi... Ai o problema cu ei? citeste aici asta e linkul : http://thursdayplantation.ro/blog/tag/cel-mai-bun-tratament-pentru-paduchi/

| Ana_7904 explică (pentru Andrei_Laurentiu_1987):

Thursday Plantation este o gama care cuprinde mai multe produse printre care si antipaduchi, nu, nu am o problema cu ei.Samponul de care intrebam era altul.