| dana_7218 a întrebat:

Ati folosit vreodata ecofit? se slabeste cu acest produs fara sa te ingrasi dupa ce nu-l mai iei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Nu am folosit dar m am documentat acum pe site si am gasit citev produse care se3 pare ca dau rez sau poate doar, reclama. pot sa ti spun ce am gasit si cam care este pretul. vb pe mes privat pentru ca nu am voie sa fac reclama ok? daca doresti da mi de stire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este foarte bun ecofitul, il iau de 2 saptamani si deja am slabit 5kg.nu are efecte adverse, din punctul asta de vedere stai linistita.