| anonim_4396 a întrebat:

Aveți vreo idee dacă după utilizarea cremei de galbenele vor putea apărea coșuri? Am auzit ca îți relaxează și tratează tenul diferite semne și vreau sa ma dau pe față înainte de culcare, deci ce credeți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este posibil să apară şi coşuri sad

Toate cele bune.

| SkyPilot a răspuns:

Pot aparea, dar nu de la crema happy

Răspuns utilizator avertizat