| Eu_Irina_Doar_Irina_1998 a întrebat:

Avem vaperi pe TPU? ( utilizatori de tigare electronica)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JetBlueJet a răspuns:

Eu am incercat.
*Am auzit ca e la fel de periculoasa ca cea normala.
*Aia cu aburi iti face apa la plamani.Asa stiam.
Tu esti "vaper"?

| Eu_Irina_Doar_Irina_1998 explică:

Dap. ( pana acum am investit aproximativ 2000 lei)
Si chiar vaper inrait. si sincer nu este adevarat
. Lichidele din tigarea electronica contin gliceri vegetala care este combinata cu ce se obtina dupa presarea unui fruct sau tutun. Deci e healt!