| Barcelona_Alex_1984 a întrebat:

Azi cand m-am trezit am o durere de gât in pt dreapta cand pun mana nu simt durerea doar cand misc capul astazi doctorul are liber si nu stiu ce sa fac ori cum il misc ma doare help. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| zegheru2468 a răspuns:

Nu ai specificat daca te doare in interior sau pe dinafară, ca sa zic asa.
1) ori ai racit si ti as recomanda nurofen si strepsils
2) ori ai facut vreo intindere si ti as recomanda sa il misti cat mai usor si sa masezi zona.
sănătate. Fundita? kiss

| Damagexz3 a răspuns:

Man eu as zice sa te duci la farmacie sa iei strepsils.

| Alexutu69152827 a răspuns:

Si eu la fel .....ai dormit rău trebuie sa te duci la doctor sa iti dea niște unguente si stai 2 zile acasa ....eu