| 1Chris1 a întrebat:

Azi la fotbal un prieten mi-a prins piciorul in pamant si am simtit o durere la gamba. Acum pot sa calc si sa alerg dar simt dureri la gamba. Ce am si cum imi trece mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un medic e mai in masura sa te sfatuiasca. Durerea si situatia poate fi asemanatoare cu vreun TPU-ist dar cauza ce produce durerea sa fie cu totul alta. O vizita la medic si vei dormi mai linistit. Toate cele bune.