| anonim_4396 a întrebat:

Azi si ieri dimineata m-am trezit cu o durere de cap.Nu m-a durut foarte rau.Care sunt cauzele? Cum as putea scapa de durere? Cum sa fac sa nu ma mai doara? ps am 13 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Poate ai stat la soare si ai facut insolatie.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Iei o pastila si iti trece. Toti experimentam dureri de cap.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ţi se trage de la o activitate intensă pe care ai făcut-o în ziua precedentă. Ia un Brufen. E eficient pentru durerile de cap.