| DiDixxx a întrebat:

Bau! Mai am o intrebare despre catelul care l-am gasit acum cateva zile! I-am dat laptic si vad ca e ok! Cat de curand vom ajunge si la un veterinar! Mai jos este un link cu un caine la 3 luni care seama extraordinar de mult cu puiutsu` meu. Si tare as vrea sa stiu daca este de rasa :D Funda :*

https://www.facebook.com/....../photo.php

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Daca tie iti place ce mai conteaza ca este sau nu de rasa, important este sa il vaccinezi sa fie sanatos, atat in rest toate cele bune

3 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Mie nu imi pare

| paulacarry a răspuns:

Buna! Nu cred ca e chiar rasa pura, dar e frumos.Succes cu el!

| florin422004 a răspuns:

As zice ca e Maidanez(rasa). Te rog funda? Sigur nu. Ai ma de ce nu imi mai da nimeni raspunsuri castigatoare(funda)?