| cascadoryes a întrebat:

Buba TPU.Ce as putea avea daca de aproximativ 3 zile ma doare capul, nu tot timpul doar din cand in cand sau atunci cand ma aplec.Mentionez ca zilele trecute am tusit putin si suflat nasul destul de mult.Ieri o ureche am avut-o înfundata, si acum le simt usor infundate.Acum ma doare capul si daca ma uit la lumina incepe sa ma doara zona ochilor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sau bronsita daca zici ca tusesti

| Bozgi200 a răspuns:

Pai s-ar putea sa ai sinuzita.Si ochii te dor din cauza ai facut trecere rapida de la intuneric-lumina. Te sfatuiesc sa consulti un medic.

| cascadoryes explică:

Bună*, am gresit, ma grabeam