| Maria_8823 a întrebat:

A slabit cineva cu ceai de papadie? sau cu vreoun ceai in afara de cel verde sau de cel special pentru slabit? fundita.msms:*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Ceaiul de papadie ca si cel verde sunt antioxidanti remarcabili pentru organism, dar combina totul cu o mancare echilibrata si cat mai sanatoasa, plus miscarea zilnica!

| Stein a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa slabesti cu adevarat iti trebuie o alimentatie sanatoasa si exercitii cardiovasculare(inot, alergat, sarit coarda etc.)
Nu cred ca poti slabi doar band ceai si fara miscare. Daca esti hotarata sa incepi un program pentru slabire si o zi in care sa mananci fastfood sau dulciuri te va ingrasa la loc iti spun din propria experienta

| lady_6820 a răspuns:

Pai eu am folosit ceaiu chinezesc din farmacie se numeste anthiadipos este 8 lei e foarte buna iti si detoxifica a organismu eu am slabit 4 kg pe luna dar i nasol ca tb sa mergi foarte des la wc cam din 10 in 10 min.bafta

| alecssandra a răspuns:

Cunosc o doamna care a slabit `10 kg in 3 luni cu ceaiurile de la fares pentru slabit. A baut 1 litru zilnic.Bleax!@